צילום: oren duenyas

ביום שישי נתכנס כל

באי​ הפסטיבל לחגיגה משותפת

של הנעה מתוך הנאה למפגש

של חיבור בכל הרבדים

מדיטציה באולם הכנסים של מואה בהנחיית לאמה דבורה, אימון יוגה בליווי צלילים מרפאים, מעגל "שירת השבט" בהנחית אורי יבור והופעה חיה של TARANTE GROOVE MECHINE.
נאפשר התפתחות וגדילה דרך שמחה מוזיקה, שירה, הנעה והנאה.
* ניתן לרכוש כרטיסים לאירוע המרכזי בלבד

מדיטציה באולם הכנסים של מואה בהנחיית לאמה דבורה

בפסטיבל לאמה דבורה תוביל אותנו בעוצמתה למדיטציה של התכנסות והקשבה באולם הכנסים של מואה. נקיים עבודת עומק רוחנית לטובת כל הברואים באשר הם.

מנחה בפסטיבל spirit ערבה- ענת צחור

תרגול יוגה בליוי מוזיקאלי- פשוט וצלול

כשהחושים פתוחים והגוף משוחרר, ביחד נחווה כקבוצה את המקום הצלול שבו ההפרעות חדלות וישנה רק תנועה וזרימה, יציבות ודממה, המקום שמרפא את עצמנו ואת העולם. ביחד.
נתרגל את תנוחות היוגה עם המורה הבכירה ענת צחור, את ענת ילווה אורי יבור בנגינה חיה בצלילים מרפאים. הצלילים, התנועה, הנשימה, המתרגלים והמרחב נזשרים זה בתוך זה ורוקמים חוויה יחודית ומרגשת.

מעגל "שירת השבט" הרכב מוזיקאלי בהובלת אורי יבור

נתחבר אל עצמנו דרך שירה רפטטיבית של שירי הודיה, תפילה והלל המלאים בכוונה להעלות את הרוח. 
שירת המעגל היא כלי לריפוי המאחד את כולנו יחד, משקיט את התודעה ומסייע לנו להיות נוכחים, להיות ברגע. 

המשתתפים מוזמנים להצטרף אל מעגל המוסיקאים ולתת את קולם ואת כוונתם וכך גם מגיעה התרוממות רוח, פתיחת הלב, שמחה, שחרור והרפיה. 

להקת טרנטה גרוב מאשין

הופעה מוזיקאלית- TARANTE GROOVE MACHINE

אחרי אין ספור הופעות מטורפות בכל הארץ, טרנטה מזמינים אתכם לחגיגת קצב מכל העולם עם שילובים אקזוטיים מבלקני למרוקאי, קולומביאני ועד ברזיל לג׳אמייקה כשהכל עטוף בביטים אלקטרונים שורפים. 

עם שילוב של גרוב עוצמתי וכריזמה ממגנטת של כל חבר בהרכב הופכים את ההופעה למסיבה סוחפת וחוויה בלתי נשכחת ששום אדם בקהל לא נשאר אדיש. 

לצפייה ביוטיוב: לחצו כאן